"Svěží jazyk, autentické charaktery a nečekané zvraty, život takový, jaký žijeme – plný očekávání a ne vždy snadného rozhodování, když se při své cestě dostaneme na rozcestí."
Citace z recenze knihy
CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

Bude to Praha, nebo Londýn?

Dvě metropole, dva rozdílné sny a jedno nelehké rozhodnutí.

#tanečnice #studentka #influencerka

Anebo také ne… 

Vstříc novým výzvám, řekne si devatenáctiletá Tina, když nasedne do nočního autobusu do Anglie. Měsíce je bez tanečního partnera a nedostala se ani na vysněná práva. Po maturitě tak kývla na nabídku agentury, která ji vysílá na jazykový kurz do jihoanglického Bournemouthu. Z pobytu tam má přinášet pravidelné online vstupy a reportáže: Haštag spolupráce. To, že cestu do Londýna stráví vedle povědomého kluka, který jede na stejné místo, považuje za povedenou scénu jako vystřiženou z love story s předvídatelnou zápletkou: Haštag letníláskanaobzoru. Co by se tak mohlo pokazit?

Zatanči si s Tinou salsu na pláži v Bournemouthu, vášnivé tango spadaným listím v Praze a překvapivý quickstep mezi sněhovými vločkami v Londýně. Kam ale budou směřovat její kroky na jaře? Když nevyjde plán A, je tu ještě plán B nebo C. Haštag jetonatobě.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video