Limitovaná AKCE! 

Stáhni si ZDARMA e-knihu románu

Moře nálezů a ztrát: NÁHODNÍ LHÁŘI

Tvoje osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já,  Lena Valenová, na základě tvého souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřuješ svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-knihy a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Téměř detektivní román ze současnosti s mladými hrdiny, o ztrátách i nálezech na cestě za pravdou.

E-kniha pro tebe

1810 čtenářů se začetlo do strhujícího příběhu románu Moře nálezů a ztrát

"Naprosto úžasný skoro detektivní román, jak slibuje anotace. Děj byl úžasný, nedokázala jsem se od knihy odtrhnout. Vždycky, když už se zdálo, že dojde k odhalení všech těch tajností se stalo něco, co tuto chvíli přerušilo. No a konec byl jedním velkým úžasným „Aha!“ Takže pokud hledáte nějakou dobrou oddechovku, tohle je jasná volba!"

Majda

Děkuji za skvělou knihu! Přečetla jsem ji jedním dechem, myslím tím opravdu jedním dechem, začala jsem večer a četla až do půl šesté do rána.

Kristýna

"Knihu jsem přečetla za dva dny, jsem z ní nadšena. Byla jsem po celou dobu v napětí a hltala každé slovo."

Anna

"Když jsem se začetla do prvních řádků, byla jsem úplně nadšená. Po náročném období, úplná relaxace, oddechovka. Hltala jsem každé slovo, těšila jsem se, kdy zase budu mít chvilku, kdy konečně se dozvím více. Skvělá oddechovka. Úplně mě děj knihy pohltil. Doporučuji všem, kdo si chce odpočinout."

Markéta

"Knížka je úplně super! Těším se na další!"

Lucka