Strhující YA příběh ze současnosti o ztrátách i nálezech na cestě za pravdou.

Stáhni si ZDARMA e-knihu

Moře nálezů a ztrát: NÁHODNÍ LHÁŘI

Tvoje osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budeme je na základě tvého souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřuješ svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-knihy a následujících newsletterů, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Odhal společně s Elenou a Michaelem rodinné tajemství. Začti se do napínavého příběhu ze současnosti s mladými hrdiny, který tě zavede do slunné Itálie, tajemné Prahy i pulzujícího New Yorku.

Naprosto úžasný skoro detektivní román, jak slibuje anotace. Děj byl úžasný, nedokázala jsem se od knihy odtrhnout. Vždycky, když už se zdálo, že dojde k odhalení všech těch tajností se stalo něco, co tuto chvíli přerušilo. No a konec byl jedním velkým úžasným „Aha!“ Takže pokud hledáte nějakou dobrou oddechovku, tohle je jasná volba!
Markéta
Knihu jsem přečetla za dva dny, jsem z ní nadšena. Byla jsem po celou dobu v napětí a hltala každé slovo.
Anna
Děkuji za skvělou knihu! Přečetla jsem ji jedním dechem, myslím tím opravdu jedním dechem, začala jsem večer a četla až do půl šesté do rána.
Kristýna

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video